Kontakt

Företagsutbildarna har kontor i Sandviken, Hudiksvall och Örnsköldsvik. Vi är verksamma i Gävleborg och Västernorrland men stödjer våra medlemmar och kunder på alla deras verksamhetsorter. Därför har vi erfarenhet och kapacitet att genomföra uppdrag i hela Sverige. Vi som är anställda på Företagsutbildarna arbetar i nära samverkan med de ca 200 utbildare/konsulter som utför våra kurser och uppdrag.

Vi som jobbar här:

Kristina Blomdahl - administration, Hudiksvall
tel. 0650-358 86
e-post: kristina@foretagsutbildarna.se

Kicki Boström - ekonomi, administration, Hudiksvall
tel. 0650-358 81
e-post: kicki@foretagsutbildarna.se

Mattias Durnik - vice VD, utbildningssamordnare, Hudiksvall
tel. 0650-358 85
e-post: mattias@foretagsutbildarna.se

Maria Eriksson - regionansvarig, utbildningssamordnare, Sandviken
tel. 026-424 44 81
e-post: maria@foretagsutbildarna.se

Berit Frisk - utbildningssamordnare, Hudiksvall
tel. 0650-358 84
e-post: berit@foretagsutbildarna.se

Erica Grafström - utbildningssamordnare, Örnsköldsvik
tel. 0660-24 70 82
e-post: erica@foretagsutbildarna.se

Elvy Jonsnäs - utbildningssamordnare, Hudiksvall
tel. 0650-358 82
e-post: elvy@foretagsutbildarna.se

Gunnar Klefbom - VD, Hudiksvall
tel. 0650-358 83
e-post: gunnar@foretagsutbildarna.se

Jaana Kujala - regionansvarig, utbildningssamordnare, Örnsköldsvik
tel. 0660-24 70 81
e-post: jaana@foretagsutbildarna.se



Besöks- och postadress:


HUDIKSVALL
Företagsutbildarna
Sjötullsgatan 9
824 50 Hudiksvall
växel 0650-358 80

ÖRNSKÖLDSVIK
Företagsutbildarna
Besöksadress:
Lasarettsgatan 5
891 33 Örnsköldsvik
Postadress:
Box 867
891 18 Örnsköldsvik
växel 0660-24 70 80

SANDVIKEN
Företagsutbildarna
Sandbacka Park
Högbovägen 45
811 32 Sandviken
växel 026-424 44 80

Faktureringsadress:
Vi tar helst emot faktura på mail info@foretagsutbildarna.se eller e-faktura. Vårt organisationsnr: 769606-7409. Övriga fakturor går till Hudiksvalls postadress.