Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig till oss!
Vi har kontor i Hudiksvall, Örnsköldsvik och Sandviken, men levererar självklart rikstäckande.

Har du frågor eller funderingar?

Tveka inte att höra av dig! Lämna ditt telefonnummer och ditt meddelande nedan så hör vi av oss.

Våra kontor och medarbetare

Fakturor skickas till info@foretagsutbildarna.se
Övriga fakturor går till Hudiksvalls postadress. Organisationsnr: 769606-7409.

Örnsköldsvik

Lasarettsgatan 5
891 33 Örnsköldsvik
Växel: 0660-24 70 80

Petra Granström

Kontorsansvarig/utbildningskonsult
Örnsköldsvik
Tel: 070-316 65 52 petra@foretagsutbildarna.se

Annica Hedberg

Annica Hedberg

Utbildningssamordnare
Örnsköldsvik
Tel: 070-7235449
annica.hedberg@foretagsutbildarna.se

Jenny nordström1

Jenny Nordström

Utbildningssamordnare
Örnsköldsvik
Tel: 072-071 69 58
jenny@foretagsutbildarna.se

Hudiksvall

Kastellvägen 2A
824 50, Hudiksvall
Växel: 0650-35880

Tobias Bunne

VD
Hudiksvall
Tel: 070-608 04 85
Tobias@foretagsutbildarna.se

Lena Ilic Mattsson

Affärsområdeschef
Hudiksvall
Tel: 0650-358 89 lena@foretagsutbildarna.se

Ingela Lenz

Ekonomichef
Hudiksvall
Tel: 073-029 37 16
ingela@foretagsutbildarna.se

Annika Näsman

Utbildningskonsult
Hudiksvall
Tel: 0650-358 86
annika@foretagsutbildarna.se

Eva Lambertsson

Utbildningskonsult
Hudiksvall
Tel: 0650-358 81
eva@foretagsutbildarna.se

Josefin Bäck

Kommunikations- och marknadsansvarig
Hudiksvall
Tel: 0650-358 85
josefin@foretagsutbildarna.se

Berit Frisk

Utbildningssamordnare
Hudiksvall
Tel: 0650-358 84
berit@foretagsutbildarna.se

Mikael Eriksson

Företagsutvecklare IUC Gävleborg
Hudiksvall
Tel: 072-076 53 84
mikael@foretagsutbildarna.se

Stefan Wiik

Företagsutvecklare IUC Gävleborg
Hudiksvall
Tel: 070-520 53 49
stefan@foretagsutbildarna.se

Aida Vatic

Administratör/Konferensvärd
Hudiksvall
Tel: 072-070 93 90
aida@foretagsutbildarna.se

Hanna Jonsson

Ekonomiassistent
Hudiksvall
hanna@foretagsutbildarna.se

Sandviken

Järnverksleden 30
811 34, Sandviken

Roger Wallin

Utbildare
Sandviken
Tel: 070-616 11 43
roger@foretagsutbildarna.se

Carina Åkerberg

Affärsområdeschef IUC Gävleborg
Hudiksvall
Tel: 070-191 25 27
carina@foretagsutbildarna.se

Lars-Erik Enquist

Företagsutvecklare IUC Gävleborg
Sandviken
Tel: 070-205 03 76
Lars-erik.enquist@iucgavleborg.se

Fredrik Sågström

Utbildningskonsult
Sandviken
Tel: +46264244481
fredrik@foretagsutbildarna.se

Linda Dahlqvist

Kommunikatör IUC Gävleborg
Hudiksvall
Tel: 072-070 65 86 
Linda@foretagsutbildarna.se

Emil Anderstedt

Utbildare
Sandviken
Tel: 072-0717475
emil@foretagsutbildarna.se

Mohsin Raza

Företagsutvecklare IUC Gävleborg

Sandviken
Tel: 072-076 81 23
mohsin.raza@iucgavleborg.se