Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig till oss!
Vi har kontor i Hudiksvall, Örnsköldsvik och Sandviken, men levererar självklart rikstäckande.

Har du frågor eller funderingar?

Tveka inte att höra av dig! Lämna ditt telefonnummer och ditt meddelande nedan så hör vi av oss.

Våra kontor och medarbetare

Fakturor skickas till info@foretagsutbildarna.se
Övriga fakturor går till Hudiksvalls postadress. Organisationsnr: 769606-7409.

Örnsköldsvik

Lasarettsgatan 5
891 33 Örnsköldsvik
Växel: 0660-24 70 80

Petra Granström

Kontorsansvarig/utbildningskonsult
Örnsköldsvik
Tel: 070-316 65 52 petra@foretagsutbildarna.se

Marie-Heléne Hardstaff

Utbildningssamordnare
Örnsköldsvik
Tel: 070-723 54 49 mariehelene@foretagsutbildarna.se

Kristina Gimbergsson

Utbildningskonsult
Örnsköldsvik
Tel: 0660-24 70 86 Kristina@foretagsutbildarna.se

Hudiksvall

Kastellvägen 2A
824 50, Hudiksvall
Växel: 0650-35880

Lena Ilic Mattsson

Affärsområdeschef
Hudiksvall
Tel: 0650-358 89 lena@foretagsutbildarna.se

Carina Åkerberg

Affärsområdeschef IUC Gävleborg
Hudiksvall
Tel: 070-191 25 27
carina@foretagsutbildarna.se

Ingela Lenz

Ekonom
Hudiksvall
Tel: 073-029 37 16
ingela@foretagsutbildarna.se

Annika Näsman

Utbildningskonsult
Hudiksvall
Tel: 0650-358 86
annika@foretagsutbildarna.se

Eva Lambertsson

Utbildningskonsult
Hudiksvall
Tel: 0650-358 81
eva@foretagsutbildarna.se

Josefin Bäck

Projektkoordinator/kommunikatör
Hudiksvall
Tel: 0650-358 85
josefin@foretagsutbildarna.se

Berit Frisk

Utbildningssamordnare
Hudiksvall
Tel: 0650-358 84
berit@foretagsutbildarna.se

Stefan Wiik

Affärsutvecklare IUC Gävleborg
Hudiksvall
Tel: 070-520 53 49
stefan@foretagsutbildarna.se

Mohsin Raza

Affärsutvecklare IUC Gävleborg
Hudiksvall
Tel: 072-076 81 23
mohsin.raza@iucgavleborg.se

Mikael Eriksson

Affärsutvecklare
Hudiksvall
Tel: 072-076 53 84
mikael@foretagsutbildarna.se

Hanna Jonsson

Administratör
Hudiksvall
hanna@foretagsutbildarna.se

Aida Vatic

Administratör/Konferensvärd
Hudiksvall
Tel: 072-070 93 90
aida@foretagsutbildarna.se

Tobias Bunne

Sandviken

Järnverksleden 30
811 34, Sandviken

Roger Wallin

Utbildare
Sandviken
Tel: 070-616 11 43
roger@foretagsutbildarna.se

Fredrik Sågström

Utbildningskonsult
Sandviken
Tel: +46264244481
fredrik@foretagsutbildarna.se

Emil Anderstedt

Utbildare
Sandviken
Tel: 072-0717475
emil@foretagsutbildarna.se