kontakt

Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig till oss!
Vi har kontor i Hudiksvall, Sandviken och Örnsköldsvik. Självklart levererar vi rikstäckande.

Våra kontor och medarbetare

Fakturor skickas till info@foretagsutbildarna.se
Övriga fakturor går till Hudiksvalls postadress.
Organisationsnr: 769606-7409.

Örnsköldsvik

Lasarettsgatan 5

891 33 Örnsköldsvik

Växel: 0660-24 70 80

Jaana Kujala

Regionansvarig Utbildningsrådgivare

Örnsköldsvik

Tel: 0660-24 70 81 jaana@foretagsutbildarna.se

Erica Grafström

Utbildningsrådgivare

Örnsköldsvik

Tel: 0660-24 70 82 erica@foretagsutbildarna.se

Sandviken

Spångvägen 10

811 32, Sandviken

Växel: 026-424 44 80

Maria Eriksson

Regionansvarig Utbildningsrådgivare

Sandviken

Tel: 026-424 44 81 maria@foretagsutbildarna.se

Karina Pagard

Utbildningsrådgivare

Sandviken

Tel: 026-424 44 82 karina@foretagsutbildarna.se

Hudiksvall

Kastellvägen 2A

824 50, Hudiksvall

Växel: 0650-35880

Gunnar Klefbom

VD

Hudiksvall

Tel: 070-6639492 gunnar@foretagsutbildarna.se

Jenny Persson

Regionansvarig Utbildningsrådgivare

Hudiksvall

Tel: 0650-35881 jenny@foretagsutbildarna.se

Berit Frisk

Utbildningsrådgivare

Hudiksvall

Tel: 0650-358 84 berit@foretagsutbildarna.se

Kristina Blomdahl

Administratör

Hudiksvall

Tel: 070-249 81 14 kristina@foretagsutbildarna.se

Elvy Jonsnäs

Utbildningsrådgivare

Hudiksvall

Tel: 0650-35882 elvy@foretagsutbildarna.se
Kontakt

Tel: 0650-358 80
info@foretagsutbildarna.se

 

Fakturor
Skickas till info@foretagsutbildarna.se.
Övriga fakturor går till Hudiksvalls postadress.
Organisationsnr: 769606-7409.

Kontor

Hudiksvall
Kastellvägen 2A, 824 50, Hudiksvall

 

Sandviken
Spångvägen 10, 811 32, Sandviken

 

Örnsköldsvik
Lasarettsgatan 5, 891 33, Örnsköldsvik