kontakt

Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig till oss!
Vi har kontor i Hudiksvall och Örnsköldsvik, men levererar självklart rikstäckande.

Våra kontor och medarbetare

Fakturor skickas till info@foretagsutbildarna.se Övriga fakturor går till Hudiksvalls postadress. Organisationsnr: 769606-7409.

Örnsköldsvik

Lasarettsgatan 5

891 33 Örnsköldsvik

Växel: 0660-24 70 80

Jaana Kujala

Regionansvarig Utbildningsrådgivare

Örnsköldsvik

Tel: 0660-24 70 81 jaana@foretagsutbildarna.se

Marie-Heléne Hardstaff

Utbildningsadministratör

Örnsköldsvik

mariehelene@foretagsutbildarna.se

Hudiksvall

Kastellvägen 2A

824 50, Hudiksvall

Växel: 0650-35880

Gunnar Klefbom

VD

Hudiksvall

Tel: 070-6639492 gunnar@foretagsutbildarna.se

Berit Frisk

Utbildningskonsult

Hudiksvall

Tel: 0650-358 84 berit@foretagsutbildarna.se

Elvy Jonsnäs

Utbildningskonsult

Hudiksvall

Tel: 0650-35882 elvy@foretagsutbildarna.se

Emmy Blom

Kommunikationsansvarig Projektledare

Hudiksvall

Tel: 070-6146178 emmy@foretagsutbildarna.se

Ingela Lenz

Ekonom

Hudiksvall

Tel: 070-4558301 ingela@foretagsutbildarna.se

Eva Lambertsson

Utbildningskonsult

Hudiksvall

Tel: 070-6772363 eva@foretagsutbildarna.se

Peter Berggren

Affärsutvecklare

Hudiksvall

Tel: 070-6631362 peter@foretagsutbildarna.se

Lena Ilic Mattsson

Affärsområdeschef

Hudiksvall

Tel: 0739582420 lena@foretagsutbildarna.se

Hanna Jonsson

Administratör

Hudiksvall

hanna@foretagsutbildarna.se

Jennie Helmersson

Utbildningskonsult

Hudiksvall

jennie@foretagsutbildarna.se
Kontakt

Tel: 0650-358 80
info@foretagsutbildarna.se

 

Fakturor
Skickas till info@foretagsutbildarna.se.
Övriga fakturor går till Hudiksvalls postadress.
Organisationsnr: 769606-7409.

Kontor

Hudiksvall
Kastellvägen 2A, 824 50, Hudiksvall

 

Örnsköldsvik
Lasarettsgatan 5, 891 33, Örnsköldsvik