kontakt

Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig till oss!
Vi har kontor i Hudiksvall, Örnsköldsvik och Sandviken, men levererar självklart rikstäckande.

Våra kontor och medarbetare

Fakturor skickas till info@foretagsutbildarna.se Övriga fakturor går till Hudiksvalls postadress. Organisationsnr: 769606-7409.

Örnsköldsvik

Lasarettsgatan 5

891 33 Örnsköldsvik

Växel: 0660-24 70 80

Marie-Heléne Hardstaff

Utbildningsadministratör

Örnsköldsvik

Tel: 070-723 54 49 mariehelene@foretagsutbildarna.se

Petra Granström

Utbildningskonsult

Örnsköldsvik

Tel: 070-316 65 52 petra@foretagsutbildarna.se

Hudiksvall

Kastellvägen 2A

824 50, Hudiksvall

Växel: 0650-35880

Gunnar Klefbom

VD

Hudiksvall

Tel: 070-663 94 92 gunnar@foretagsutbildarna.se

Berit Frisk

Utbildningskonsult

Hudiksvall

Tel: 0650-358 84 berit@foretagsutbildarna.se

Elvy Jonsnäs

Utbildningskonsult

Hudiksvall

Tel: 0650-358 82 elvy@foretagsutbildarna.se

Emmy Blom

Kommunikationsansvarig Projektledare

Hudiksvall

Tel: 070-614 61 78 emmy@foretagsutbildarna.se

Ingela Lenz

Ekonom

Hudiksvall

Tel: 070-455 83 01 ingela@foretagsutbildarna.se

Eva Lambertsson

Utbildningskonsult

Hudiksvall

Tel: 070-530 05 22 eva@foretagsutbildarna.se

Peter Berggren

Affärsutvecklare

Hudiksvall

Tel: 070-663 13 62 peter@foretagsutbildarna.se

Lena Ilic Mattsson

Affärsområdeschef

Hudiksvall

Tel: 073-958 24 20 lena@foretagsutbildarna.se

Hanna Jonsson

Administratör

Hudiksvall

hanna@foretagsutbildarna.se

Carina Åkerberg

Affärsområdeschef IUC Gävleborg

Hudiksvall

Tel: 070-191 2527 carina@foretagsutbildarna.se

Josefin Bäck

Projektadministratör

Hudiksvall

Tel: 070-339 04 94 josefin@foretagsutbildarna.se

Annika Näsman

Utbildningskonsult

Hudiksvall

Tel: 072-570 23 10 annika@foretagsutbildarna.se

Sandviken

Hamngatan 12

811 81, Sandviken

Roger Wallin

Utbildare

Sandviken

Tel: 070-616 11 43 roger@foretagsutbildarna.se

Fredrik Sågström

Utbildningskonsult

Sandviken

Tel: 070-658 23 19 fredrik@foretagsutbildarna.se
Kontakt

Tel: 0650-358 80
info@foretagsutbildarna.se

 

Fakturor
Skickas till info@foretagsutbildarna.se.
Övriga fakturor går till Hudiksvalls postadress.
Organisationsnr: 769606-7409.

Kontor

Hudiksvall
Kastellvägen 2A, 824 50, Hudiksvall

 

Örnsköldsvik
Lasarettsgatan 5, 891 33, Örnsköldsvik